background

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz kişisel verilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi’nde belirtilen şartlara tabidir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmek için Servo Dental her türlü teknik ve idari tedbiri almıştır.

Web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Sözleşmesinde belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Kullanıcı tarafından bir başkasına ait kişisel ve sağlık verilerin paylaşıldığı hallerde, Kullanıcı tarafından veri sahibinin rızasının alındığını ve verilendirme yapıldığı varsayılır. Servo Dental , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel ve sağlık verilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) iletişim formu aracılığı ile sizlerden talep etmektedir. Toplanan bu kişisel verilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında Servo Dental bünyesinde kullanılmaktadır. Servo Dental , iletişim formlarından topladığı verileri , söz konusu kişinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Servo Dental , e-posta adresleri ve iletişim formlarında istediği kişisel verilerin ve sağlık verilerinin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel veriler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin hizmet sunmak yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Servo Dental tarafından , ziyaretçiye ait kişisel veriler ve gezinme verileri gibi trafik verilerini; mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerini yerine getirmek amacıyla (suçla mücadele, devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi ve benzeri ancak bununla sınırlı olmamak üzere yasal veya idari olarak bildirim veya veri verme yükümlülüğünün mevcut olduğu durumlarda) yasal olarak bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşabilecektir. Servo Dental web sitesine çeşitli sosyal medya eklentileri entegre edilmiştir. Entegre edilmiş sosyal medya butonlarından birine tıklandığında Kullanıcı verilerinden bazıları sosyal medya sağlayıcılarla paylaşılır. Aynı anda sosyal medya hesabında Kullanıcı’nın oturumu açıksa veya sosyal medya çerezleri Kullanıcı’nın tarayıcısında kayıtlıysa, sosyal medya sağlayıcı web sitemizdeki ya da mobil uygulamamızdaki ziyareti tanıyabilir ve Kullanıcı’nın sosyal medya profilinde bu aktiviteleri gösterebilir.